En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir?

En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir

En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir

Cüzdanınız kimliğiniz hakkında çok şey anlatır.

Sadece paranızı ve kredi kartlarınızı saklayabileceğiniz bir araç değil, aynı zamanda kişisel tarzınızın bir ifadesidir. “Düzenli, dağınık, yaratıcı!”

Erkek cüzdan nasıl olmalı

Piyasadaki pek çok farklı cüzdan türü ve stili ile doğru olanı seçmek zor olabilir..

Craft And Luna sizin için en iyi cüzdan seçimini kolaylaştıracaktır.

Deri tercih eden, çalışkan ekip ile birlikte her ihtiyaca, zevke ve tercihe uygun cüzdanlar yapıyoruz. Sizin için en iyi erkek cüzdanını bulmak için denenmiş ve test edilmiş beş ipucumu sizinle paylaşacağım.

“Neden cüzdanını değiştirmek istiyorsun?” Yeni bir cüzdan seçme sürecinde birine rehberlik ederken sorduğum ilk soru bu. Satın almanızın arkasındaki sebepler nelerdir? Organize etmek? Daha çevreci olmak için mi? Rahatlık için?

Sadece en iyi görüneni veya şık görüneni değil, özel ihtiyaçlarınıza hizmet edeni seçmeniz önemlidir. “Neden”inizi öğrendikten sonra, sizin için doğru cüzdanı bulmak çok daha kolay hale gelir.

En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir
En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir

Bazen “neden”inizi bulmak, mevcut cüzdanınızı ne için kullandığınızı gözden geçirmek kadar basittir. İşte işlevsel bir cüzdan bulmak için cevaplamanız gereken bazı sorular.

 1. Ne sıklıkla nakit taşırsınız?
 2. Kredi kartlarınızı ne sıklıkla kullanıyorsunuz?
 3. Hiç çek defteri taşır mısın?
 4. Kimliğinizi her zaman yanınızda taşımanız gerekiyor mu?
 5. Düzenli olarak taşımanız gereken başka kartlar veya belgeler var mı?

Craft And Luna Deri cüzdan koleksiyonunda farklı ihtiyaçlar için farklı parçalar bulunuyor. En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir sorusu için işte sahip olduğumuz cüzdan türlerini ve kullanımlarını gösteren bir tablo.

Hakiki Deri Geleneksel Cüzdan

 • Her birine en az 2 kart sığan 6 kart yuvası
 • Bir yığın paraya sığan faturalı cep
 • Kartlar ve nakit için arka cepte taşıma

Hakiki Deri 5 Kartlı Cüzdan

 • Her birine birçok kart sığan 5 kart yuvası
 • Go to kartınıza hızlı erişim için ön cep
 • 10 katlanmış faturaya kadar yer
 • Kartlar ve nakit para için ön cepte taşıma

Hakiki Deri Kartlık

 • 6 kart ve katlanmış nakit için yuva
 • Kartlar ve katlanmış nakit için ön cepte taşıma

Hakiki Deri Kimlik Cüzdanı

 • 1-3 kart sığabilecek 2 kart yuvası
 • Bir kez katlanmış paranın sığabileceği orta yuva
 • Ters taraf özellikleri kimlik yuvası
 • Kartlar, nakit para ve kimliğiniz için ön cepte taşıma
En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir
En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir

En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir sorusunun bir başka cevabı için ise;

Derilerinizi Tanıyın

Deri çok farklı bir görünüme, hisse ve kokuya sahiptir. En doğal malzemelerden biri olarak, kalınlık, doku, renk varyasyonları, işaretler, çizikler açısından benzersiz cüzdanlar yapar.

Elbette her deri aynı değildir. Hepsi sığır derisinden gelmesine rağmen, farklı deri türleri vardır.

Full Vegetal Deri

En kalitelisi ve en pahalısı. Full vegetal deri, tüm doğal işaretlere ve özelliklere sahip olan derinin dış tabakasından yapılmıştır. Dayanıklı, kalın ve harika bir dokuya sahiptir.

Bu tür deri nefes alır. Zamanla kullanımdan kaynaklanan nemi ve yağları emer. Sonuç, cüzdanınızla gittiğiniz tüm yerler hakkında bir hikaye anlatan zengin, güzel bir patinadır.

Tahıl sağlam olduğu için sırçalı deriden yapılan cüzdanlar dayanıklıdır. Deri lifleri güçlüdür ve cüzdanı dikmek için kullanılan iplikten bile daha uzun süre dayanabilir.

Craft And Luna cüzdan üretmek için Full vegetal deri kullanıyoruz. Amacımız üç yönlüdür – size amacına hizmet edecek, iyi görünecek ve uzun süre dayanacak üst düzey birçok farklı ürün sunmak.

Craft And Luna Deri sizin için en iyi seçenektir.

İnternette gezinmeden veya en sevdiğiniz mağazanın cüzdan bölümüne bakmadan önce, deri cüzdan koleksiyonumuza göz atmanızı tavsiye ederim.

Craft And Luna ihtiyaçlarıma uygun bir erkek deri cüzdan bulma mücadelemden doğmuştur. Sayısız cüzdan denedikten ve sonuçlardan hayal kırıklığına uğradıktan sonra, cüzdanı kendi ellerimle yapmaya karar verdim.

Kaliteli malzemeden yapılmış, şık ve uzun ömürlü bir cüzdan istedim. Ufak, ve taşıması rahat olmalıydı. Aylarca tasarlama, test etme ve yeniden tasarlamanın ardından nihayet mükemmel cüzdanları yarattım.

Craft and Luna, son yıllarda öğrendiklerimi aklımda bulundurarak, bütçenize uygun fiyata inanılmaz farklı renk, spor cüzdan, günlük hayatta kullanabileceğiniz ve tarzınıza uygun nakit paranızı muhafaza edecek olan cüzdanlar üretiyor.

Ürünlerimizi her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için yeniliyor ve iyileştiriyoruz. Deri cüzdanı fiyat performans olarak en üst düzeyde üreten firmayız.

Her erkek cüzdan modeli azami özenle yapılır. Sadece güzel değil, aynı zamanda dayanıklı olan yüksek kaliteli deri cüzdanlar yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Satın aldığınız üründen yıllarca memnun kalmanızı istiyoruz ve ürünlerimizi seveceğinizden eminiz.

En iyi erkek cüzdanı nasıl seçilir yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. İlgili ürünlerimizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://craftandluna.com/cuzdan/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir